Hedera Consulting 

© 2018

 

zakladanie, správa a predaj firiem

Spoločnosť Hedera Consulting, s.r.o. neposkytuje právne služby. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby, obraciame se za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby ponúkať (notári, advokáti).

O nás

Vážení priatelia,

veľmi rád Vám predstavím našu spoločnosť. Na trh firemného poradenstva sme vstúpili v roku 2012 a od vtedy sme sa stali partnerom pre stovky podnikateľov a ich firmy. Mojou úlohou je predovšetkým komunikácia s každým jedným klientom, lebo ste to Vy, vďaka ktorým môžeme robiť prácu, ktorá nás baví. Služby zakladania, správy a predaja spoločností poskytujeme po celom Slovensku a radi sa s Vami stretneme aj osobne.

 

Naša spoločnosť sa môže hrdo pýšiť označením rodinná firma. Pracujeme bok po boku viacerí členovia rodiny a ako záruku za kvalitu našich služieb dávame naše priezvisko, ktoré je v názve spoločnosti. Tento fakt je o to dôležitejší práve v období rôznych pochybných spoločností, KVÁZIodborníkov a podvodníkov.

 

Budeme radi ak využijete naše služby a sme presvedčení, že budete spokojní.

Rýchlosť 

"Našou filozofiou je poskytovať komplexné služby pod jednou strechou a za super cenu."

Michal Hedera

konateľ

úspora peňazí vďaka 50% súdnym poplatkom

úspora Vášho času

lebo nechodíte po úradoch

príprava kompletnej a bezproblémovej dokumentácie

Právne a advokátske služby pre skupinu našich spoločností zabezpečuje renomovaná advokátska kancelária Havel, Holásek & Partners.

 
X

Prosím zadajte heslo, ktoré ste obdržali od konzultanta:

Wrong password.